1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Bogdan Stefanovic je jedan vrlo upečatljiv, zanimljiv, kreativan momak koji svojom pojavom oduševljava sve na drustvenim mrežama, jedan je od onih bradonja koji imaju stila kako modnog tako i životnog. Pravi je ilustrativni hroničar pop kulture današnjeg vremena i njegovi crteži Bogste PLES su pravi pokazatelj ovoga i sada koje živimo kroz sveprisutne medije.

13652887 1024300160959018 4876263390610338553 o

1.Ko je Bogdan Stefanović?
Umetnik i model koji ima zelju da uspe na oba polja. Mozda malo vise ambiciozan u zeljama koje zeli da ostvari, ali nema veze, jer zna da ce sve biti super i veselo jednog dana.

2.Čime si zaokupljen u poslednje vreme?
U poslednje vreme se najvise bavim modelingom, a kada naleti inspiracija odradim koji crtez.

3.Umetnost, ilustracije,...?
Ideja umetnosti je da bude vesela bez previse filozofije, ako se nasmejete kada vidite crtez moji neko, to je to, nista vise nije potrebno. Vecinom su inspiracija trenutna desavanja u pop kulturi.

4.Moda?
Sto se mode tice, vidim sebe kao nekog ko bi mogao da radi za ozbiljne brendove, ne bih zeleo da govorim tacno koje, ali mogu reci da mi je David Gandy jedan od modela ka cijem pristupu modi tezim.

5.Planovi, želje?
Ima dosta ideja i planova, o kojima ne bih da govorim, fokusiracu se sad na oba polja sto vise mogu i nadam se da cu imati prilike da od toga zivim. Zelim da.putujem dosta, upoznajem ljude, da se malo pozabavim nekim ekstremnim sportovima.

Drake doggy

Kanye and Jay Z cowgirls

Sketch612031

Sketch1421107

Sketch1462312

Sketch2411551

Sketch2419013

Sketch22015820

Sketch72181715

DSC 0125

photo Mina Delic